Skip to content

Biohuumuse kontsentraat lilledele

2.99

Biohuumuse kontsentraat lilledele on valmistatud kvaliteetsest vihmaussi sõnnikust, pakkudes tasakaalustatud kogumikku toitainetest, mis on looduslikud ja ökoloogiliselt puhtad. See erilahendus sisaldab vihmaussisõnniku humiinhappeid, fulfo- ja aminohappeid, olulisi vitamiine, looduslikke fütohormoone, mulla mikroorganismide eoseid ning mikro- ja makroelemente.

Sobib suurepäraselt nii toa- kui välitaimede kastmiseks, aed- ja puuviljade niisutamiseks. Toode on välja töötatud selleks, et parandada pinnase keemilisi omadusi, soodustada idanemist ja juurdumist ning suurendada saagikust. Lisaks vähendab see põllumajandustoodete nitraadi sisaldust ja taimede haigusi.

 

Soovitav kasutada toitevedeliku juurte kaudu kastmisel vahekorras 1:100, st 2-3 korgitäit 1 liitri vee kohta kuni paar korda kuus. Sobib ka taime lehtedele ja vartele piserdamiseks vahekorras  1:100, 2-3 korgitäit 1 liitri vee kohta kuni paar korda kuus.

Tootekood: 4742022540022 Kategooria:

Koostis; Biohuumus, vesi. Ei ole lisatud mineraalväetist.
Pakitud 0,5 liitrisesse pakendisse.

Oluline on märkida, et toode ei sisalda patogeenseid organisme ega umbrohuseemneid, tagades taimede tervise ja heaolu. Üledooseerimise riski pole, muutes selle kasutamise ohutuks ja usaldusväärseks.

Soovituslik on kasutada toitevedelikku juurte kaudu kastmiseks suhtega 1:100, mis tähendab umbes 2-3 korgitäit 1 liitri vee kohta, kord või paar kuus. Lisaks võib seda kasutada ka taime lehtedele ja vartele piserdamiseks, tagades taime optimaalse toitumise ja kasvu.

Sulle võib meeldida ka…